AGÜ Bölgesel Mezunlar Buluşması Düzenlendi I AGÜ Regional Alumni Meeting

AGÜ Bölgesel Mezunlar Buluşması 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün ev sahipliğinde İstanbul’da düzenlendi.

The Abdullah Gül University Regional Alumni Meeting was hosted by 11th President Abdullah Gül in Istanbul.

THY’de Gelir Yönetimi Uzmanı Oldu I He's a Revenue Management Specialist at THY

Fatih, hem Türk Hava Yolları’nda Gelir Yönetimi Uzmanı olarak çalışıyor hem de Mühendislik Yönetimi alanında lisansüstü eğitimine devam ediyor.

Fatih is working as a Revenue Management Specialist at Turkish Airlines and doing master's in Engineering Management.

Tags: 

V. Yaşam Bilimleri Kongresi I V. Life Sciences Congress

Kongreye biyoloji, genetik, tıp, eczacılık, biyomühendislik, kimya ve mühendislik bilimlerinden yaklaşık 300 kişi katıldı.

Around 300 people working in biology, genetics, medicine, pharmacy, bioengineering, chemistry, and engineering joined the congress.

Tags: 

Avrasya Yükseköğretim Zirvesi I The EURIE Summit

Rektör Sabuncuoğlu, dünyanın en büyük yükseköğretim zirvelerinden Avrasya Yükseköğretim Zirvesi’nde konuştu.

Rector Sabuncuoğlu attended the Eurasian Higher Education Summit, one of the biggest education summits in the world, as a speaker.

Tags: 

Nadir Hastalıklar I Rare Diseases

Yaşam ve Doğa Bilimleri Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Oktay Kaplan nadir hastalıklar ve bu alandaki çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Dr. Oktay Kaplan, faculty member of the AGU Life and Natural Sciences, talked about rare diseases and work being done in that area.

Tags: 

Değişimi Yönet I Lead the Change

Bir üniversitenin başarısını ölçebilmek için toplumda olumlu bir değişim yaratmak adına öğrencisini ne kadar güçlü bir şekilde desteklediğini görmek gerekir.

For any university to measure the success, the one need to see that how strongly it is supporting its student in order to bring about a positive change in the society.

Tags: 

AGÜ’de Pakistan Günü I The Pakistan Day at AGU

Pakistan Ulusal Marşıyla başlayan etkinlikte, öğrenciler yöresel kıyafetlerle sahneye çıkıp, dans gösterileri, sunumlar ve tanıtım filmleriyle ülkeleri hakkında bilgiler verdi.

Starting the event with the Pakistani National Anthem, students took the stage in their traditional attire & introduced their country with dances, presentations, and promotional videos.

Tags: 

Start Proje Pazarı I Start Project Market

AGÜ Teknoloji Transfer Ofisi, Kayseri Ticaret Odası, Kayseri Sanayi Odası ve TÜBİTAK işbirliğiyle “Start Proje Pazarı” adlı bir yarışma düzenliyor.

The AGU Technology Transfer Office, Kayseri Chamber of Commerce, Kayseri Chamber of Industry, and TÜBİTAK are jointly organizing a competition titled "Start Project Market".

Tags: